- Viestejä
- 424
Jonkin aikaa julkaisun jälkeen voi muokata, mutta sitten ei enääEikös tuota alkuperäistä listaa pysty muokkaamaan vai vaatiiko ylläpidolta luvan
Jonkin aikaa julkaisun jälkeen voi muokata, mutta sitten ei enääEikös tuota alkuperäistä listaa pysty muokkaamaan vai vaatiiko ylläpidolta luvan
SiirtyiEikös Kuortaneelta Juho-Matias Puhakka siirtynyt KyKyn riveihin?
Lukekaas listaa tarkemmin. Joka joukkueen listassa on - merkillä lähteneet, + merkillä tulleet ja ilman merkkiä jatkavat.Eikös Kuortaneelta Juho-Matias Puhakka siirtynyt KyKyn riveihin?
Ainakin Kempeleen junnuja valmentanut. Aleksin isäOsValta ensi kertaa infoa tulevan kauden 1-sarjajoukkueesta. Päävalmentajana toimii Jani Hänninen. Hän ei minulle ole oikein tuttu kaveri, joten jos joku osaa kertoa onko millaista valmentajakokemusta.
Poika on kova, ehkä isäkin sitten onAinakin Kempeleen junnuja valmentanut. Aleksin isä
.OsValta ensi kertaa infoa tulevan kauden 1-sarjajoukkueesta. Päävalmentajana toimii Jani Hänninen. Hän ei minulle ole oikein tuttu kaveri, joten jos joku osaa kertoa onko millaista valmentajakokemusta.
Onhan tuo liiton tiedottaminen ala-arvoista ollut pitkään, mutta minkäs teet.On se jännä, että liitto ei näistä mitään tiedota. Tuolta sitten puolihuolimattomasti asiat ilmenee järjestelmistä, jos joku hoksaa katsoa. En ymmärrä.
Eikös siellä ole oikein asiaan palkattu henkilökin?Onhan tuo liiton tiedottaminen ala-arvoista ollut pitkään, mutta minkäs teet.
HTT piti asiaa varmana jo lauantaina , vähän vihjasin , mutta ei täälläkään siihen paljoa reagoitu , paitsi Heikki joka taisi itsekin olla perillä asiasta.Nyt näkyy tulospalvelussa ensi kauden ykköseen ilmoittautuneet jengit ja siellä on 12 joukkuetta, Isku-Veikot mukaan lukien. Hukia ei listauksessa näy. Harmi jos Huki katoaa heti vuoden jälkeen, mutta hyvä että saadaan kuitenkin täysi sarja.
Eikös siellä ole oikein asiaan palkattu henkilökin?