- Viestejä
- 3,864

Ahooy Creative ja Savo Volley syventävät yhteistyötään | Ahooy Creative
Ahooy Creativen markkinointiyhteistyö Savo Volleyn kanssa laajenee jatkossa sisältämään myös myyntiedustuksen, jota johtaa Ahooy Creativelta Jukka Voutilainen.

Siis jatkaako Slovaki sentteri ja jenkki yleispelaaja tosi kiva, libero saattaa olla ylläri.Eiköhän sieltä pikkuhiljaa ala julkaisuja tulemaan, pari ulkkarin jatkoa ja ainakin uusi libero..
Saas nähdä, vai oisko Raadik toinen? 🤔Siis jatkaako Slovaki sentteri ja jenkki yleispelaaja tosi kiva, libero saattaa olla ylläri.
Savon hommat on kyllä hyvissä kokeneissa käsissä. Taustat kunnossa, Sillin ja (Lelun?) panos käytettävissä, viime kauden vaihtopenkkikin laadukas , keitä sieltä "nostetaan?Jokohan Savolla alkaa joukkue piakkoin olla julkaisukelpoisessa vaiheessa? Passarin valintaan on ainakin täällä suunnalla suurin mielenkiinto nyt kun Fede lähtee siipiään kokeilemaan Bundesliigaan. Ilmeisesti melko lailla uudistunut joukkue viime kauteen verrattuna?
Olisi tyhmää jättää Raadik ilman sopparia ja Savon joukkueen kokoajat ei ole tyhmiä.Saas nähdä, vai oisko Raadik toinen? 🤔
Olisi tyhmää jättää Raadik ilman sopparia ja Savon joukkueen kokoajat ei ole tyhmiä.
Raadik varmaan haluaa jatkaa Kuopiossa.
Se passari kiinnostaa hakkuristakin Esson parissa kuiskutelleet ihan varma en ole kuulinko oikein.
Voisiko tyyliin vaikka Joonas Jokela, Antti Ropponen tai Samuli Kaislasalo tulla Savoon?
Antais Veikan hakkuroida. Panostus kunnolliseen passariin on avain menestykseen.Voisiko tyyliin vaikka Joonas Jokela, Antti Ropponen tai Samuli Kaislasalo tulla Savoon?
Kaikki nuokin hyviä nimiä mutta Tuomas Sammelvuo on ollut päälimäisenä kokemusta hakevat kuulema.
Varmaan antaakin mutta kyllä joukkue tarvitsee 2 hakkuria.Antais Veikan hakkuroida. Panostus kunnolliseen passariin on avain menestykseen.
Ois varmaan, mutta taitaa mennä Puolaan...Kerminen Savo-Volley olisi kyllä kova. Onhan se esiintynyt hauskassa roolissa myös seuran videoilla.
Hienoa viimeinkin jotain varmaa tietoa esson tietojen tilalle.Huomenna tulossa julkaisua kertoo Savon fb..
Puolasta passari!
![]()