Ylläpito
Ylläpidon jäsen
- Viestejä
- 760
Viime kaudellakin kertyi yhdeksän sivua keskustelua, joten laitetaan toki nytkin ketju naisten pudotuspeleille pystyyn
Naisten puolivälierien otteluohjelma
Pölkky - WoVo
TO 12.3. 18.30 Pölkky Kuusamo - WoVo
LA 14.3. 17.00 WoVo - Pölkky Kuusamo
SU 15.3. 17.00 Pölkky Kuusamo - WoVo
Tarvittaessa
TI 17.3. 18.00 WoVo - Pölkky Kuusamo
TO 19.3. 18.30 Pölkky Kuusamo - WoVo
LP Kangasala - OrPo
TO 12.3 18:30 LP Kangasala - OrPo
LA 14.3 17:00 OrPo - LP Kangasala
MA 16.3 18:30 LP Kangasala - OrPo
Tarvittaessa
KE 18.3 18:30 OrPo - LP Kangasala
PE 20.3 18:30 LP Kangasala - OrPo
LiigaPloki - Lentopallokerho
TO 12.3. 18:30 LiigaPloki - Lentopallokerho
LA 14.3. 18:00 Lentopallokerho - LiigaPloki
MA 16.3. 18:30 LiigaPloki - Lentopallokerho
Tarvittaessa
KE 18.30 18:30 Lentopallokerho - LiigaPloki
PE 20.3. 18:30 LiigaPloki - Lentopallokerho
LP-Vampula - LP Viesti
TO 12.3 19:00 LP-Vampula - LP Viesti
LA 14.3 18:00 LP Viesti - LP-Vampula
MA 16.3 19:00 LP-Vampula - LP Viesti
Tarvittaessa
KE 18.3 19:00 LP Viesti - LP-Vampula
PE 20.3 19:00 LP-Vampula- LP Viesti
Naisten puolivälierien Ruudun ohjelmisto
12.3. 18:30 LP Kangasala - OrPo pv 1 (Jussi Poutala)
14.3. 18:00 LP Viesti - LP-Vampula pv 2 (Toni Flink)
15.3. 17:00 Pölkky - WoVo pv 3 (Harri Nykänen)
16.3. 18:30 LiigaPloki - Hämeenlinna pv 3 (Juhani Kukkasela)
17.3. mahdollinen puolivälierä 4 18:00 WoVo - Pölkky (Harri Nykänen)
18.3. mahdollinen puolivälierä 4 Salo/Hämeenlinna/Orivesi
19.3. mahdollinen Kuusamo 5 18:30 Pölkky - WoVo (Harri Nykänen)
20.3. mahdollinen puolivälierä 5 Kangasala/Huittinen/Pihtipudas (Toni Flink/Juhani Kukkasela)
Naisten puolivälierien otteluohjelma
Pölkky - WoVo
TO 12.3. 18.30 Pölkky Kuusamo - WoVo
LA 14.3. 17.00 WoVo - Pölkky Kuusamo
SU 15.3. 17.00 Pölkky Kuusamo - WoVo
Tarvittaessa
TI 17.3. 18.00 WoVo - Pölkky Kuusamo
TO 19.3. 18.30 Pölkky Kuusamo - WoVo
LP Kangasala - OrPo
TO 12.3 18:30 LP Kangasala - OrPo
LA 14.3 17:00 OrPo - LP Kangasala
MA 16.3 18:30 LP Kangasala - OrPo
Tarvittaessa
KE 18.3 18:30 OrPo - LP Kangasala
PE 20.3 18:30 LP Kangasala - OrPo
LiigaPloki - Lentopallokerho
TO 12.3. 18:30 LiigaPloki - Lentopallokerho
LA 14.3. 18:00 Lentopallokerho - LiigaPloki
MA 16.3. 18:30 LiigaPloki - Lentopallokerho
Tarvittaessa
KE 18.30 18:30 Lentopallokerho - LiigaPloki
PE 20.3. 18:30 LiigaPloki - Lentopallokerho
LP-Vampula - LP Viesti
TO 12.3 19:00 LP-Vampula - LP Viesti
LA 14.3 18:00 LP Viesti - LP-Vampula
MA 16.3 19:00 LP-Vampula - LP Viesti
Tarvittaessa
KE 18.3 19:00 LP Viesti - LP-Vampula
PE 20.3 19:00 LP-Vampula- LP Viesti
Naisten puolivälierien Ruudun ohjelmisto
12.3. 18:30 LP Kangasala - OrPo pv 1 (Jussi Poutala)
14.3. 18:00 LP Viesti - LP-Vampula pv 2 (Toni Flink)
15.3. 17:00 Pölkky - WoVo pv 3 (Harri Nykänen)
16.3. 18:30 LiigaPloki - Hämeenlinna pv 3 (Juhani Kukkasela)
17.3. mahdollinen puolivälierä 4 18:00 WoVo - Pölkky (Harri Nykänen)
18.3. mahdollinen puolivälierä 4 Salo/Hämeenlinna/Orivesi
19.3. mahdollinen Kuusamo 5 18:30 Pölkky - WoVo (Harri Nykänen)
20.3. mahdollinen puolivälierä 5 Kangasala/Huittinen/Pihtipudas (Toni Flink/Juhani Kukkasela)